HAKKIMIZDA

Avize Sarayı

AVİZE SARAYI


1979 yılında elektrik malzemeleri üretimi satışı ve taahhüt işleri yapmak amacıyla Yurtdaş Elektrik adı altında şahıs firması olarak kurulan firmamız 2000 yılında, tek ünvan altında yürütülen bütün işlerin birbirinden ayrılarak daha kaliteli hizmet ulaştırma düşüncesiyle yeni oluşumlara sürüklenmiş ve neticesinde YURTDAŞ ELEKTRİK LTD. ŞTİ. olarak hizmetine devam etmiştir. YURTDAŞ ELEKTRİK PAZARLAMA LTD. ŞTİ. adını alan firmamız Türkiye çapında toptan elektrik malzemeleri pazarlama faaliyetinden 2005 yılında aydınlatma sektörüne geçiş yapmış ve tecrübeli kadrosu ile AVİZE SARAYI markasıyla avize üretimi ve pazarlama konusunda profesyonelleşmiştir.

Faaliyetlerine devam eden şirketlerimiz 3000 m² kapalı alana sahip kendisine ait binasında aydınlatma showroom, elektronik malzeme showroom, depo ve üretim ünitelerini bünyesinde barındırmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünler parça garantisi ile rahatlıkla değiştirme, ekleme ya da yenileme imkanı vermektedir. Aynı zamanda kişisel tasarımlarınızın hayata geçirilmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Bu anlayışla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kutsal bir görev olarak kabul eden AVİZE SARAYI aydınlığın sihri ve tüketici arasında daima bir köprü olmuştur. Firmamız sizlere en moderni ve kaliteliyi en uygun fiyata sunmak için AR-GE departmanında gece gündüz çalışmakta ve her geçen gün projelerini ve tasarımlarını geliştirmektedir.